• advokat olomouc
  • JUDr. Petr Dítě - advokát

    JUDr. Petr Dítě nabízí služby své advokátní kanceláře v širokém spektru právních služeb. Specializujeme se na obchodní , občanské, rodinné a insolvenční právo, ale poskytujeme poradenství i v oblasti přestupkového a trestního práva. Cílem advokátní kanceláře je poskytovat svým klientům komplexní právní služby na vysoké profesionální a odborné úrovni, a to rychle a zcela nezávisle.

    advokát Olomouc+420 608 730 668

Profil kanceláře

Advokátní kancelář poskytuje právní poradenství v oblasti obchodního práva od zakládání společností, a to i se zahraniční účastí, přes kompletní správu jejich agendy jako je organizace valných hromad, zvyšování a snižování základního kapitálu, převody obchodních podílů, akcií, změny společenských smluv, sepisování obchodních smluv, řízení před rejstříkovým soudem a další. Advokátní kancelář se specializuje na poskytování právních služeb v souvislosti se zahájením podnikání zahraničních fyzických i právnických v České republice, a to včetně zrušení a fúze společností, transformace, rozdělení nebo likvidace společností.

Advokátní kancelář poskytuje svým klientům komplexní službu od konzultací a připomínek jejich smluvních vztahů přes vypracovávání a přípravu pojmenovaných, nepojmenovaných i smíšených smluv jako např. kupní smlouvy, smlouvy o dílo, úvěrové smlouvy, smlouvy o obchodním zastoupení, leasingové smlouvy, a to včetně obchodních a občanskoprávních smluv s důrazem na zajištění právního postavení klienta, při současném zajištění účasti některého z právníků advokátní kanceláře na obchodních jednáních klienta.

Advokátní kancelář poskytuje kompletní poradenství jak fyzickým tak právnickým osobám při koupi, nájmu nebo podnájmu veškerých druhů nemovitostí a dalších dispozic s těmito nemovitostmi, včetně zastupování v řízené před katastrálními úřady, stavebními úřady a řešení právních vztahů k bytům a nebytovým prostorům včetně zajišťovacích instrumentů jako jsou zástavní práva, zajišťovací převod práva, věcná břemena a další. Při poskytování právních služeb spolupracujeme s různými externími odborníky, zejména s daňovými poradci, soudními znalci a překladateli. Kancelář rovněž spolupracuje s dalšími advokátními kancelářemi, zejména při řešení složitějších a objemnějších případů. I v takovémto případě je za práci provedenou pro klienta naší kanceláře zodpovědný advokát, s nímž se klient na poskytování právních služeb domluvil. Advokátní kancelář poskytuje rovněž právní služby v#nbsp;oblasti trestního a přestupkového práva.

Cílem advokátní kanceláře je poskytovat svým klientům komplexní právní služby na vysoké profesionální a odborné úrovni, a to rychle a zcela nezávisle.

Pracovníci advokátní kanceláře hovoří česky, rusky, anglicky a německy.

Advokátní kancelář OlomoucKontakty

Jméno:

Email:

Zpráva:


captcha

Přepište text z obrázku:

Horní náměstí 19
Olomouc
77200

advokat olomouc

Mobil:

+420 608 730 668

 

Návštěvníci

Dnes: 64, Celkem: 35442

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím